Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Nový příspěvek

  Kniha návštěv


  1.6.2010, 11:57

  Chen 

  Tak teď oficiálně prohlašuji, že začínám být opravdu zoufalý, protože 30 Rock je něco, co se bude těžko postrádat :)). Ale doufám, že se v tobě něco zlomí, představíš si ony věrné nepeskují fanoušky, kteří sledují 30 Rock bez titulků a každých pět vteřin hledají ve slovníku, co by to mohlo znamenat a po chvíli roní slzy :D :D :D :D

  1.6.2010, 11:44

  mirwe E-mailWeb

  obavam se ze je to spolecne stanovisko, ke kteremu muzeme mit se scr00chym ale rozdilne duvody, nemohu mluvit za jineho

  1.6.2010, 11:38

  Chen 

  No, tak to byla ošklivá poznámka :D :D. Ale chápu to, kdyby mi tu každý druhý den někdo peskoval, tak se na to také vyprdnu a přesně jsem se toho bál. Ale ještě, že je tu mirwe, že? A titulky se budou objevovat na www.titulky.com, že :D :D.

  1.6.2010, 11:14

  mirwe E-mailWeb

  Jo deti co jste si nadrobili, to si ted i spapejte :)

  1.6.2010, 10:57

  Chen 

  Bohužel se mi nedaří komentovat poslední článek, takže chci jen poděkovat za dlouholetou kvalitní práci a říct, že je to škoda, že už se nebudeš podílet na titulcích, protože byly opravdu povedené. Ať pár lidí prskalo nebo ne (i když asi to nebylo moc milé :D). A teď jen budu doufat, ze se toho někdo ujme, protože by byla škoda, aby to ne úplně kovaní angličtináři museli vzdát a přestat seriál sledovat :)).

  31.5.2010, 22:46

  srab E-mailWeb

  Jen se divím, že se čílíš, tenhle céres za něco co děláš zadarmo, je úplně normální. V klidu dokonči titulky a těch pár negativních příspěvků, je třeba si přečíst, zasmát se a jít dál. Mluvím z vlastní zkušenosti ...

  31.5.2010, 20:49

  Hopero 

  Řešilo se tu to stokrát. Vždy se prostě objevily hlasy pro a proti a autoři titulků jsou pro počešťování a my se tomu budeme přizpůsobovat. A pokud se to nelíbí, pak jsem ti navrhl alternativy, samozřejmě záměrně přitažené za vlasy. Jestliže ti to přijde iritující, tak si sám našel řešení - raději se dívat s anglickými titulky. Autoři titulků nikoho nenutí, aby jejich titulky používal. Není to žádná zášť, ani útok, ale jednoduchá věc - líbí - stahuj, nelíbí - nestahuj. A autoři přece nebudou nad každým termínem přemýšlet: "Je to dostatečně známé i v ČR, tak to ponecháme nebo tohle není vůbec známé, tak to přeložíme".

  31.5.2010, 15:50

  mirwe E-mailWeb

  No a nebo bez titulku uplne.

  31.5.2010, 12:57

  Thj 

  Hopero: To je pěkná ptákovina, co řikáš.

  V žádném případě to nebyl pokus o flame. Chtěl jsem spíš vyjádřit názor a podpořit ho argumenty. Myslím, že je to celkem podstatná záležitost. Ani ve snu by mě nenapadlo, že místo slušné reakce (aťuž jakékoliv) od lidí, kteří dělají něco úctyhodného (titulky, stránky), se člověk dočká jenom vzteku a zbytečné zášti. Za práci na stránkách a titulky tedy děkuji.. A já osobně na 30 rock tedy budu radši koukat s anglickejma... A nebudu se dál starat... Ostatní ať se s tím poperou po svym. Čau

  31.5.2010, 6:23

  mirwe E-mailWeb

  Hlavne je to moc fajn cist, kdyz uz zrovna mate cas delat titulky, fakt to moc pridava na chuti titulky dokoncit. No nic, dneska budou.

  30.5.2010, 22:25

  Hopero 

  Za a) stokrát se to tu řešilo, za b) pokud to někoho irituje, tak ať si to ony názvy a jména přepíše v poznámkém bloku nebo holt na chvilku přestane číst titulky.

  30.5.2010, 21:42

  Přeceda 

  Flame again!

  « Předchozí4/34Další »