Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Titulky na DVDRip třetí řady

  12.10.2009, 21:47

  Přečasoval jsem pro vás titulky na DVDRip třetí řady. Pořád jsem to odkládal, jelikož jsem neustále doufal, že to někdo udělá. Nestalo se tak :-/ Nu což, stahujte.

  Zároveň nám už tento týden začíná nová řada! První epizoda si odbude premiéru už tento čtvrtek na NBC. Z nějakého záhadného důvodu však stále není nikde k nalezení její název. Přitom už se ví, jaké názvy budou mít epizody 4x02 (Into the Crevasse) a 4x03 (Stone Mountain). Divné...

  Mimochodem, titulky bude pravděpodobně opět překládat Badgeriii. Já se snad taky k něčemu dokopu, aby na to nebyla chudák sama. No uvidíme, radši nic neslibuju :D

  EDIT: Aha, vypadá to, že první díl se bude jmenovat Season 4.

  komentáře (5) - trvalý odkaz

  30 Rock opět nejlepším komediálním seriálem!

  21.9.2009, 18:00

  Seriál 30 Rock se zatím dožil tří sezón a zatím každý rok byl zvolen nejlepším komediálním seriálem v rámci udílení televizních cen Emmy. Včetně toho letošního. Je to tak, 30 Rock opět zvítězil v kategorii nejlepšího komediálního seriálu a porazil tak i velikány typu How I Met Your Mother, Family Guy, The Office nebo Entourage. Ale to není všechno!

  Alec Baldwin si stejně jako loni odnesl cenu za nejlepšího herce v hlavní roli komediálního seriálu.

  Tina Fey sice v kategorii o nejlepší herečku v komediálním seriálu tentokrát podlehla Toni Collette ze seriálu United States of Tara, ale vynahradila si to výhrou v kategorii o nejlepší ženskou guest star v komediálním pořadu za své ztvárnění senátorky Sarah Palin v pořadu Saturday Night Live. Porazila tak Jennifer Aniston a Elaine Stritch, které byly nominovány ve stejné kategorii za své účinkování v 30 Rock.

  Matt Hubbard si pak odnesl Emmy za svůj scénář k epizodě Reunion (3x05).

  V technických kategoriích pak byl 30 Rock oceněn za casting a střih (epizoda Apollo, Apollo).

  Sláva vítězům, čest poraženým ;)

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Nominace na letošní ceny Emmy

  17.7.2009, 11:12

  Rok se sešel s rokem a tak se opšt blížá vyhlašování prestižních televizních cen Emmy. 30 Rock si opět odnesl takovou kupu nominací, že to snad ani nebudu všechno vypisovat. Například v kategorii o nejlepší scénář 30 Rock shrábl čtyři z pěti nominací! Kromě níže uvedených kategorií byl seriál nominován také za střih, kameru, režii (3x), zvuk a casting. Kompletní seznam nominací pak najdete zde.

  Šance pro 30 Rock jsou s přihlednutím k minulým úspěchům opět velice vysoké. Loni seriál vyhrál v katogorii o nejlepší komediální seriál a sošku si odnesli Alec Baldwin, Tina Fey, či Tim Conway.

  Co se týče ostatních informací, moc se toho neděje. Premiéra nové řady byla stanovena na 15. října a DVD s třetí řadou vyjde 22. září. Těšíte se?

  komentáře (3) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x22 - Kidney Now!

  16.5.2009, 13:31

  Třetí sezóna je u konce, přátelé. Titulky na poslední díl této řady s názvem 3x22 - Kidney Now! jsou hotové. Nejedná se sice o muzikálový díl, jak jsem pochopil ze zpráv na internetu, ale zpěvu se dočkáte.

  Rád bych využil této příležitosti k tomu, abych poděkoval pracovité Badgeriii, která se ujala překladu skoro celé třetí řady. Bez ní by finále určitě ještě přeloženo nebylo. Jak bude probíhat překlad čtvrté série, která začne někdy na podzim, ještě není jisté, uvidíme.

  Doufám, že se vám třetí řada 30 Rock líbila a těšíte se na další díly. Někdy tento rok by navíc tento seriál měla začít vysílat Prima Cool pod názvem Studio 30 Rock. Až se dozvím nějaké bližší informace, nenechám si je pro sebe. Stejně tak zprávy o čtvrté řadě.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (6) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x21 - Mama Mia

  11.5.2009, 1:16

  Další titulky od Badgeriii. Tentokrát na předposlední díl třetí řady s názvem 3x21 - Mama Mia. Již tento týden nás čeká muzikálové finále. Jsem zvědav.

  Titulky stahujte zde. Zároveň se chci omluvit, jelikož hotové titulky mi tu už nějakou dobu ležely, ale já se tenhle víkend soustředil jen na Scrubs, které famózně zakončilo svou osmiletou pouť a já musel přeložit 3 epizody během tří dnů a na 30 Rock nezbyl čas.

  komentáře (5) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x20 - The Natural Order

  4.5.2009, 16:27

  Badgeriii bleskově přeložila nejnovější epizodu s názvem 3x20 - The Natural Order. Časování anglických titulků bylo katastrofální, tak mi korekce zabrala docela dlouho, protože jsem se snažil časování upravit, aby to bylo koukatelné. Před námi už jsou jen dvě epizody: Mama Mia a Kidney Now!

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (3) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »