Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Titulky na 3x09 - Retreat to Move Forward

  26.1.2009, 21:55

  Ani jsem se nestačil rozkoukat a už na mě čekali ve schránce další titulky od Badgeriii. Jedná se o překlad posledního zatím odvysílaného dílu 3x09 - Retreat to Move Forward. Další epizoda se bude vysílat 5. února.

  Nové titulky stahujte zde.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x08 - Flu Shot

  25.1.2009, 4:45

  Dnešní titulky jsou opět přeložila Badgeriii a já se postaral o korekci. Jedná se o epizodu 3x08 - Flu Shot. Překlad dalšího dílu očekávejte během týdne, zatím čekáme na anglické titulky.

  Tento týden se bohužel nový díl 30 Rock vysílat nebude. Další epizoda se bude jmenovat Generalissimo (premiéra 5. února) a poté nás čeká díl St. Valentine's Day (premiéra 12. února).

  Minulý týden také stanice NBC oznámila, že seriálu 30 Rock přiklepla další sezónu. Útrapy Liz Lemonové tak budeme sledovat minimálně do roku 2010.

  Titulky k 3x08 stahujte zde.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x07 - Senor Macho Solo

  13.1.2009, 16:45

  Badgeriii drží slovo a dnes mi poslala překlad poslední epizody, ke které ještě nebyly titulky, 3x07  - Senor Macho Solo. Můžete jí poděkovat za dohnání skluzu. Její pomoc přišla právě vhod. Její překlad je velice kvalitní, takže se s ní pokusím domluvit, aby překládala i nové epizody. Já nebudu stíhat. Scrubs se teď vysílá vždy po dvou epizodách najednou, takže mám dost starostí s tím, abych to za týden přeložil. Navíc je tam větší fanouškovská základna, takže je i na mě vyvíjen větší tlak.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (5) - trvalý odkaz

  30 Rock získalo tři Zlaté glóby!

  12.1.2009, 13:49

  Včera proběhlo slavnostní vyhlášení výročních Zlatých globů. Letos si 30 Rock odneslo hned tři ceny, a to v hlavních kategoriích. První soškou je opět cena pro nejlepší komediální seriál, 30 Rock tak porazilo například seriály Entourage nebo Californication. Zbylé dvě ceny jsou v hereckých kategoriích. Tina Fey byla oceněna za nejlepší ženský herecký výkon a Alec Baldwin za nejlepší mužský herecký výkon. V ostatních televizních kategoriích byla nejvíce oceňována minisérie John Adams.

  Gratuluju k dalšímu z mnoha úspěchů a držím palce do budoucna.

  Co se týče titulků, Badgeriii bude překládat i další epizodu, s kterou by měla být hotová v úterý.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x06 - Christmas Special

  10.1.2009, 18:23

  Jak Badgeriii slíbila, tak splnila. Dodala titulky na 3x06 - Christmas Special a já udělal korekci. Co však bude dál, zatím nevím. Ještě se s ní domluvím, jestli má zájem překládat dál, protože já mám teď dost starostí se Scrubs.

  Jinak, pauza ve vysílání 30 Rock skončila a nová epizoda (se Salmou Hayek) je venku. Dále nás čekají epizody Flu Shot a Retreat to Move Forward.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x05 - Reunion

  6.1.2009, 18:42

  I když jsem měl v plánu dohnat přes Vánoce skluz, nepovedlo se, neboť jsem polovinu svátků promarodil. Na titulky.com se pak objevil překlad epizody 3x05 - Reunion od Badgeriii, která ji přeložila pro své kamarády, co se mnou ztratili trpělivost. Po domluvě s ní jsem titulky opravil a zveřejňuji je zde. Navíc slíbila, že přeloží i 3x06. Jestli bude překládat i dál, to nevím, ale docela by se mi to hodilo, protože já asi čas mít nebudu. Začalo mi zkouškové a dnes má premiéru nová řada Scrubs a ten bude mít v překladu přednost. Navíc je to dvojdíl dokonce. No, uvidíme, jak se to vyvine.

  Nové titulky stahujte zde. Překlad 3x06 by měl být údajně hotový během víkendu.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »