Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Nominace na Zlaté glóby a ceny SAG

  19.12.2008, 23:21

  Blíží se konec roku a s ním i období bilancování a ohlížení se za uplynulým rokem. S tím úzce souvisí filmová a seriálová ocenění. 30 Rock  byl nominován v několika kategoriích Zlatých glóbů a zároveň ve velice podobných kategoriích cen SAG. Opakuji, že se jedná o nominace, vítězové budou vyhlášeni až později.

  Zlaté glóby

  Nejlepší komediální seriál - 30 ROCK
  Nejlepší herečka v komediálním seriálu - TINA FEY
  Nejlepší herec v komediálním seriálu - ALEC BALDWIN

  Screen Actors Guild Awards

  Nejlepší obsazení komediální seriál - 30 ROCK
  Nejlepší herec v komediálním seriálu - ALEC BALDWIN
  Nejlepší herečka v komediálním seriálu - TINA FEY

  Držím palce a zároveň pro vás mám ještě jednu informaci. Epizody 3x07 a 3x08 se budou jmenovat Se?or Macho Solo a Flu Shot.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x04 - Gavin Volure

  14.12.2008, 19:35

  Mám tu pro vás další titulky. Jedná se o překlad epizody 3x04 - Gavin Volure se Stevem Martinem. Vynikající díl, užijte si jej s českými titulky. Přes Vánoce se 30 Rock nevysílá, tak snad KONEČNĚ doženu titulkový skluz. Kdy se seriál vrátí, se však zatím neví. Poslední vysílaný díl byl 3x06 - Christmas Special.

  Od ledna mi také začínají zkoušky a konečně se vrátí Scrubs, čili 30 Rock se pravděpodobně dostane na vedlejší kolej, co se týče priorit. Každopádně, přeju hezké Vánoce :)

  Nové titulky stahujte zde. Archiv obsahuje i titulky přečasované na verzi od DIMENSION.

  komentáře (2) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x03 - The One With The Cast Of Night Court

  28.11.2008, 18:25

  Titulky jsem siiboval na pátek, tak je tu máte. Sice jsem měl původně na mysli už ten minulý pátek, ale co se dá dělat :) Přeložené titulky k epizodě 3x03 - The One With The Cast Of Night Court jsou připraveny ke konzumaci a vy si tak můžete užít výborný díl s Jennifer Aniston.

  Kdy přeložím další epizodu už radši slibovat nebudu. Až titulky budou, tak budou. Tento týden se 30 Rock nevysílal, takže snad doženu ten skluz, který mi vznikl. Další díl se vysílá 4. prosince a bude se jmenovat Reunion.

  Nové titulky stahujte zde. Děkujte Biskinovi za přečasování na CTU verzi.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x02 - Believe in the Stars

  18.11.2008, 21:32

  Bez mučení se přiznávám, že jsem překlad poslední dobou flákal. Bylo to způsobeno jednou jedinou věcí. Minulý týden totiž vyšel datadisk ke hře World of Warcraft a mně uhranuly sněžné dálavy nového kontinentu ve virtuálním světě Azerothu. Prvotní nadšení už však rochu opadlo, takže jsem si našel čas i na 30 Rock. Přeložil jsem pro vás 3x02 - Believe in the Stars a zároveň také půlku 3x03. K dokončení se však kvůli škole dostanu nejspíš až ve čtvrtek či pátek.

  Titulky na 3x02 stahujte zde. Sedí na LOL i CTU verzi.

  For the Alliance! Ehm...

  komentáře (5) - trvalý odkaz

  České titulky na první díl třetí řady

  5.11.2008, 23:07

  Premiéra nové řady 30 Rock je za námi, a tak vám přináším české titulky k výborné epizodě 3x01 - Do-Over. Další díl bude odvysílán již zítra/pozítří. Objeví se v něm slavná Oprah Winfrey.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (4) - trvalý odkaz

  Titulky na DVDRip a pár novinek

  31.10.2008, 0:12

  S biskinem jsme konečně přečasovali titulky na DVDRip druhé série. Trvalo to déle, než jsem čekal, neboť pár dílů vůbec nesedělo a museli jsme se s tím dost patlat. Každopádně už je hotovo, takže si můžete stáhnout načasovavé titulky na celou sérii. Odkazy na download DVDRipu najdete v Download centru. Akorát pozor, 11. a 12. epizoda jsou v opačném pořadí, než v jakém byly vysílány. Nevím, jestli je to záměr nebo chyba, ale je to tak.

  Také jsem si uvědomil, že jsem vás ochudil o TV promo na třetí sezónu, kde jsou představeni některé z guest stars, které se objeví. Video se na internetu objevilo už před nějakou dobou, ale nějak jsem na to zapomněl. Zhlédnout ho můžete u SpoilerTV.

  A na konec jedna čerstvá zpráva. Jon Hamm ze seriálu Madmen (na obrázku) by se měl objevit v několika epizodách 30 Rock. Šušká se, že bude hrát Lizina souseda, do kterého se ona zakouká. Zatím to nebylo však oficiálně potvrzeno.

  Dalším dnešním drobkem je informace o názvu čtvrté epizody. Ta se bude jmenovat 3x04 - Gavin Volure.

  A co je nejdůležitější? Dnes nám třetí sezóna oficiálně začíná. (O tom, že první díl si odbyl internetovou předpremiéru minulý týden, už víte.)

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »