Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  30 Rock obdržel Peabody Award

  9.4.2008, 8:56

  Seriálu 30 Rock se dostalo velmi prestižního uznání. Získali ocenění Peabody Awards, které uděluje ceny jen těm nejlepším v oblasti elektronických médií (rádio, TV, internet,...) již od roku 1941.

  Kromě něj letos porota ocenila také seriály Mad Men, Dexter, The Colbert Report nebo Project Runway. V dřívějších letech pak třeba South Park, The Office, Friday Night Lights nebo Battlestar Galactica.

  Blahopřejeme!

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Nové epizody 10. dubna

  15.2.2008, 12:09

  Podle posledních zpráv se seriál 30 Rock vrátí 10. dubna, kdy si odbudou premiéru i další seriály stanice NBC (Scrubs, The Office, Pohotovost). Nových epizod by mělo být natočeno 5-10. Jiné zdroje uvádějí jen 5, další 5-9 a jiné se omezily jen na konstatování "producenti chtějí co možná nejvíce nových epizod". Za sebe říkám, že čím víc nových epizod bude, tím líp ;)

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Stávka scénáristů skončila! Kdy se vrátí 30 Rock?

  12.2.2008, 12:17

  Po čtyřech dlouhých měsících skončila stávka amerických scénáristů sdružených pod hlavičkou WGA. Stávka ovlivnila produkci většiny současných seriálů a ohrozila celou nadcházející sezónu. Studia se však se scénáristy konečně dohodla a natáčení některých seriálů může pokračovat. Na internetu se začínají objevovat informace o tom, kdy budou odvysílany nové díly seriálů, které stávka přerušila. Mezi nimi je i 30 Rock. Kdy uvidíme nové epizody?

  NBC údajně uvítá co nejvíce nových epizod. Je však otázkou, kolik jich tvůrci v čele s Tinou Fey budou schopni natočit. Podle výše zmíněného článku by mělo vzniknout pět až deset nových epizod, které budou odvysílány nejdříve v dubnu.

  Doufejme, že epizod bude co nejvíc. Liz Lemonová mi už začíná chybět :)

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Začal jsem překládat nový seriál

  8.2.2008, 9:15

  Už před nějakou dobou jsem začal hledat další kvalitní seriál, který bych překládal, až bude mít 30 Rock pauzu a Scrubs skončí. Jeden takový jsem už našel. Jmenuje se Seinfeld a jedná se o klasický sitcom z 90. let ne nepodobný Přátelům. Ve své době byl seriál v Americe nesmírně populární. U nás kdysi běžel na televizi Nova pod názvem Show Jerryho Seinfelda, ale kvůli špatnému vysílacímu času jen prošuměl. Je možné, že se vrátí na kanálu Nova Cinema, ale nic oficiálního nezaznělo.

  Zprovoznil jsem pro tento seriál web na adrese Seinfeld.cz a přeložil prvních šest dílů. Určitě tam mrkněte a pokud vás seriál zaujme, titulky vám umožní si ho vychutnat v řádné kvalitě.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Tina Fey ve filmu Baby Mama

  18.1.2008, 4:37

  Na internetu se objevily fotky z filmu Baby Mama, kde Tina Fey hraje hlavní roli spolu s Amy Poehler ze Saturday Night Live. Film vypráví o Kate Holbrook (Tina), svobodné kariéristce, která se rozhodne pořídit si děťátko. Bohužel zjistí, že je neplodná, a tak zvolí způsob umělého oplodnění s tím, že miminko odnosí a porodí Angie Ostrowiski (Amy). Všechno by bylo v pořádku, jenže zanedlouho těhotná Angie zaklepe u Kate doma s tím, že nemá kde bydlet. Kate jí ubytuje u sebe a tak se začínají navzájem poznávat a připravovat na porod.

  Film má v USA premiéru 25. dubna, u nás nejspíš vyjde jen na DVD.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 2x10 a co bude dál

  15.1.2008, 5:09

  Dnes jsem přeložil poslední natočený díl 30 Rock. Kvůli stávce amerických scénáristů se jich nestihlo natočit víc. Teď je otázkou, co bude dál. Buď se po stávce opět započne s produkcí epizod druhé série, jak to bylo původně v plánu, nebo bude nějakou dobu pauza a začne se až s třetí sérií někdy na podzim.

  Pak je tu však ještě jedna možnost. Může se totiž stát, že NBC nedá dalším epizodám zelenou a vy se tak dnes podíváte na poslední díl seriálu 30 Rock vůbec. Doufejme, že dojde na některou z prvních dvou možností. Byla by škoda, kdyby takový skvělý seriál skončil takhle nedůstojně. Sice by tato epizoda mohla fungovat trochu jako finále, ale přece jen bysme asi všichni uvítali další díly ;)

  Pokud přemýšlíte, na jaký seriál budete koukat, když má 30 Rock pauzu a Scrubs končí, tak buďte na pozoru, neboť už zanedlouho vyrukuju s novým seriálovým projektem.

  Každopádně, zatím se neví nic oficiálního, takže není třeba truchlit. Titulky na epizodu 2x10, která nemá žádný název, vám určitě zvednou náladu. A dočkate se i muzikálového čísla! Stahujte zde.

  Chcete, aby 30 Rock pokračovalo hned postávce nebo normálně na podzim? Nebo už máte tohohle seriálu plné zuby a budete rádi, když konečně skončí?

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »