Přeskočit na obsah

  • Novinky
  • Titulky
  • O seriálu
  • Zábava
  • Ke stažení
  • Odkazy
  • Kniha návštěv

  • 

    Hlasujte v anketě!

    13.5.2008, 23:02

    Někteří z vás možná vědí o tom, že jsem se asi před půl rokem rozhodl začít překládat Frankův blog. Ohlasy však byly víceméně vlažné, tak jsem přeložil jen asi 10 článků a ztratil motivaci. Teď bych se k tomu docela rád vrátil, protože mně osobně ten blog přijde velice vtipný. Proto pro mě kodl udělal anketku, ve které můžete projevit svůj zájem o pokračování Frank Talku. Já se pak podle toho rozhodnu, jestli se mám namáhat s překladem, nebo to nemá smysl. Díky za všechny hlasy.

    P.S. Dnes jsem začal překládat poslední epizodu seriálu, ale v průběhu mi zkolaboval systém a o většinu jsem přišel. Pokusím se to dodělat ještě dnes v noci, ale nic neslibuju. Sledujte aktuální stav překladu.

    komentáře (0) - trvalý odkaz

    Titulky na 2x14 - Sandwich Day

    11.5.2008, 22:10

    Místo učení na zkoušku jsem se rozhodl pro vás přeložit předposlední epizodu druhé sezóny, 2x14 - Sandwich Day. Díl je to vynikající, tak si ho užijte s českými titulky.

    Titulky stahujte zde.

    komentáře (0) - trvalý odkaz

    Změny na webu

    8.5.2008, 23:31

    Po vzoru webů Scrubs a Seinfeld jsme s kodlem poupravili i web 30 Rock. Jedná se většinou o menší změny, které vám však ve výsledku zpříjemní pobyt na těchto stránkách. Navíc přechod na databázový systém usnadňuje práci mně. Co se týče konkrétních změn:

    To je z toho nejdůležitějšího asi všechno. Snad se vám nový vzhled líbí a budete se sem rádi vracet. A nakonec nesmím samozřejmě zapomenout poděkovat kodlovi a za další dobře odvedenou práci.

    komentáře (1) - trvalý odkaz

    Dvojice nových titulků

    5.5.2008, 8:15

    Jak jsem slíbil, mám tu pro vás hnedle dvoje nové titulky. Epizodu 2x12 - Subway Hero pro vás přeložil kolega KarelR (tímto mu děkuju) a 2x13 - Succession jsem si vzal na starost já. Věřím, že se vám oba díly budou líbit. Titulky stahujte v sekci titulky.

    komentáře (0) - trvalý odkaz

    Třetí sezóna bude!

    30.4.2008, 12:39

    NBC oficiálně potvrdilo, že dala zelenou seriálu 30 Rock pro nadcházející sezónu. První díly třetí řady můžeme očekávat někdy na podzim. Jupí!

    Co se týče dobíhající druhé sezóny, tak plán je následující. Epizod bude celkem patnáct, třináct jich už bylo odvysíláno, zbývají díly Sandwich Day (1.5.) a Cooter (8.5.). Poté bude necelý půlrok pauza.

    komentáře (0) - trvalý odkaz

    Titulky na 2x11 - MILF Island

    24.4.2008, 2:39

    Konečně vám přináším české titulky k první epizodě, která vznikla po stávce scénáristů. Nese název MILF Island (česky Ostrov MCBP - kdo neviděl Prci, prci, prcičky, asi nepochopí).

    Omlouvám se za zpoždění, ale přednost dostaly titulky ke Scrubs a také další věci. Přece jenom dělám i jiné věci než překlady. Potěšilo mě však, že si nikdo nějak nestěžoval na zpoždění a trpělivě jste vyčkávali. Pokud to teda spíš nesvědčí o malosti fanouškovské základny :D

    Nové titulky stahujte přímo zde nebo pochopitelně v sekci Titulky.

    komentáře (0) - trvalý odkaz

    « Novější novinky

    Starší novinky »