Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Skvělý začátek druhé sezóny

  5.10.2007, 11:02

  Včera konečně začala druhá série 30 Rock. V prvním díle s názvem SeinfeldVision si zahrál známý komik Jerry Seinfeld sám sebe a možná právě on zajistil nejvyšší sledovanost v historii seriálu.

  Tvůrci také prozradili, že v průběhu druhé sezóny se setkáme se spoustou dalších známých celebrit, hvězd a hvězdiček v rozličných rolích. Za zmínku stojí Edie Falco ze seriálu Sopránovi, americký politik Al Gore, David Schwimmer (Ross z Přátel) nebo třeba Carrie Fisher (princezna Leia ze Star Wars).

  Zkrátka se máme na co těšit a nám nezbývá než doufat, že si 30 Rock udrží vysokou sledovanost.

  P.S: Na titulcích na 2x01 začnu pracovat až vyjdou anglické titulky. Pokud je někde objevíte, dejte vědět.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Frank Talk v češtině!

  30.9.2007, 1:53

  Rozhodl jsem se přeložit prvních pár článků Frankova blogu, o kterém jsem mluvil minule. Chci, abyste na to mrkli a napsali mi sem do komentářů nebo do guestbooku, jak se vám to líbí a jestli chcete, abych překládal dál. Když vás bude dost, milerád přeložím zbytek. Pokud však zájem neprojevíte, nebudu tomu zbytečně věnovat další čas.

  Český překlad blogu Frank Talk si můžete prečíst na adrese 30rock.webz.cz/frank.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Nová sekce a Frank Talk

  28.9.2007, 2:26

  Při brouzdání na YouTube jsem objevil řadu pěkných videí souvisejících se seriálem 30 Rock, tak jsem se rozhodl je dát na web. Najdete je v nově vytvořené sekci Zábava. Za zmínku stojí hlavně nepovedené záběry a různé exkluzivní klipy, které se objevily jen na internetu. Další najdete na oficiálním webu NBC, kde jsem zároveň objevil velice povedený blog Frank Talk, který jakoby píše postava Franka Rossitana ze seriálu. Dostanete se na něj přes odkaz z oficiálních stránek nebo přes tento přímý link.

  Smál jsem se při jeho čtení tolik, až mi přišlo líto, že tomu všichni nebudete rozumět. Napadlo mě tedy, že bych ho pro vás postupně překládal. Dejte mi vědět do komentářů, jestli o to máte zájem, nebo to nemá smysl.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Poslední titulky přeloženy!

  20.9.2007, 4:13

  Konečně jsem přeložil titulky k zatím poslednímu odvysílanému dílu (1x21 - Hiatus). Moc si však neodpočinu, za dva týdny začíná druhá série :)

  Během čekání si můžete připomenout první sezónu (hlášky, zajímavosti) nebo mi můžete do knihy návštěv napsat, jak se vám první série líbila, jak se těšíte na tu druhou nebo třeba vaše připomínky k titulkům či webu.

  Titulky stahujte přímo zde nebo v příslušné sekci. Přeji příjemné pokoukáníčko ;)

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky pro 1x20

  18.9.2007, 11:08

  Mám tu titulky pro předposlední díl první sezóny - 1x20 - Cleveland (podle mě jeden z nejlepších dílů vůbec). Stahujte přímo tady nebo v příslušné sekci.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  30 Rock - nejlepší komediální seriál roku!

  17.9.2007, 11:37

  Včera byly slavnostně předány prestižní televizní ceny Emmy za rok 2007. Seriál 30 Rock měl celkem jedenáct nominací a nakonec odešel se dvěma vítězstvími.

  Jedno si odnesla Elaine Stritch za svojí roli Coleen Donaghyové v kategorii "Nejlepší guest star v komediálním seriálu". To druhé patřilo do královské kategorie "Nejlepší komediální seriál", kde 30 Rock dokázal zvítězit v konkurenci seriálů Entourage (Vincentův svět), Two and a Half Men, Ugly Betty a The Office. Gratulujeme a přejeme spoustu dalších cen do budoucích ročníků.

  Výpis dalších nominací a výher v rozličných soutěžích najdete u nás v sekci Ocenění.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »