Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Titulky na 2x06 - Somebody to Love

  23.11.2007, 5:01

  Mám tu pro vás další titulky k výborné epizodě 2x06 - Somebody to Love, ve které se kromě Edie Falco ze seriálu Rodina Sopránů objeví také několik herců z televizní show Saturday Night Live.

  Titulky stahujte přímo zde. Nebo v sekci Titulky.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 2x05

  19.11.2007, 11:38

  Po menší odmlce tu pro vás mám titulky k dalšímu dílu. 2x05 - Greenzo patří k ostatním ekologicky zaměřeným epizodám minulého týdne, které stanice NBC vysílala v rámci programu NBC Green is Universal. Objeví se v něm David Schwimmer, kterého určitě znáte ze seriálu Přátelé, kde ztvárnil Rosse. Taky se zde mihne v malé roličce známý americký politik Al Gore, který je znám pro své ekologické smýšlení. A to hlavně díky jeho dokumentu Nepříjemná pravda.

  Titulky stahujte zde. Další epizodu snad přeložím ještě tento týden.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Další Frank Talk

  13.11.2007, 10:17

  FrankPo dlouhé době jsem přidal pár článků do Frankova blogu (opět se týkají jídla).

  Nikdo se po aktualizaci nesháněl, tak jsem s tím nepospíchal. Akorát teda doufám, že to někdo čtete :) Kdyžtak napište, jak se vám to líbí. Klidně to můžu překládat rychleji, pokud bude zájem.

  Zároveň se můžete podívat na kompletní seznam nápisů na Frankovo kšiltovkách.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 2x03

  27.10.2007, 3:24

  Titulky k epizodě 2x03 - The Collection jsem opět překládal z odposlechu. Tentokrát úplně bez asistence anglických titulků, které stále ještě nevyšly... Snad jsem se nedopustil nějaké větší chyby. Dejte vědět, pokud na nějakou narazíte. Za drobnou korekci a pomoc děkuju Biskinovi. Enjoy!

  Všimněte si novinky v pravém sloupci (v černém boxu). Najdete tam vždy aktuální stav překladu.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 2x02

  18.10.2007, 8:00

  Včera konečně vyšly nějaké titulky pro druhý díl (italské, anglické vyšly dokonce až dnes!) Překládal jsem proto z odposlechu a nakonec jen pár nejasností zkonzultoval s anglickými titulky. Každopádně, český překlad epizody 2x02 - Jack Gets in the Game je hotov a vy si ho můžete stáhnout přímo zde nebo v sekci Titulky.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na 2x01 a RSS kanál

  8.10.2007, 5:20

  První díl druhé sezóny s názvem 2x01 - SeinfeldVision byl odvysílán už před čtyřmi dny, ale anglické titulky vyšly až dnes, takže český překlad je k dispozici až teď. Věřím, že čekání se vyplatilo a u nové epizody se budete bavit. Nyní by měly titulky vycházet maximálně týden po odvysílání epizody v USA - v závislosti na tom, kdy budou k dispozici anglické titulky, a jak na tom budu já s časem. Navíc, za dva týdny začne také nová série Scrubs. Což je trochu problém, protože oba seriály se vysílají ve stejný den, takže pak mě bude každý týden čekat dilema, jestli přeložit dříve Scrubs nebo 30 Rock. Asi to budu střídat :)

  Další novinkou je zprovoznění RSS kanálu. Poděkování patří kodlovi, který se postaral o jeho implementaci. Doufám, že budete kanál využívat. Zároveň mi dejte vědět, pokud s ním budete mít problémy, nebo pokud budete mít nějaký nápad na vylepšení. Jsou to naše první zkušenosti s RSS, tak možná bude třeba vychytat nějaké ty mouchy.

  Nové titulky stahujte v sekci Titulky nebo přímo zde.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »