Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  První díl třetí série k dispozici o týden dřív

  24.10.2008, 17:37

  Třetí sezóna oficiálně začíná až příští čtvrtek, ale 30 Rock si odbyl premiéru na internetu o týden dřív. Nejedná se o nějaký pirátský únik, NBC prostě umožnila americkým divákům pustit si první epizodu na jejich webu. Na internetu už je pochopitelně stáhnutelný rip, aby si ho mohli užít všichni fandové bez rozdílu. Osobně jsem ho už viděl a jsem nadšený. Velice povedený začátek sezóny.

  Odkaz ke stažení tohoto "preair release" najdete mezi ostatními odkazy. Co se týče titulků, tak ty se budu snažit přeložit co nejříve po vydání anglických.

  Do odkazů jsem také přidal odkazy ke stažení druhé sezóny v DVDRipu. Na přečasování titulků momentálně pracujeme s Biskinem, máme už skoro hotovo.

  Na internetu se také objevily fotky z natáčení, na kterých vidíme Salmu Hayek, dvě vystřižené scény z druhé řady a také názvy prvních tří epizod třetí řady:

  Je to tak, přátelé, 30 Rock je konečně zpět! Máme se na co těšit.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  30 Rock na TV Prima

  27.9.2008, 21:12

  Server iDnes před pár dny informoval o tom, že TV Prima koupila vysílací práva několika seriálů. Jedním z nich je i náš oblíbený 30 Rock. Důvod k oslavě? Podle mě ani ne. Seriál, jehož humor je z velké části založen na odkazech na americkou popkulturu, nemá moc velkou šanci u českého diváctva uspět. Druhá věc je dabing. Sice svitla naděje, že se na něm budu nějakým způsobem podílet, ale stejně to pořád prostě bude dabing.

  Prima může 30 Rock vysílat v prime time, ale stejně si nenajde dostatek diváků. Netěší mě to, ale podle mě to dopadne tak, že ho budou vysílat někdy v noci nebo třeba dopoledne. Není to prostě seriál pro masy. Narozdíl třeba od Scrubs, který se jeví jako mnohem logičtější volba, neboť je mnohem přístupnější běžnému českému publiku. Ale to už sem nepatří. Jsem zvědav jak to všechno dopadne a velice rád se budu ve zmíněných věcech mýlit. Když už nic jiného, tak to aspoň přivede nějaké lidi sem na web :)

  Co si o tom myslíte vy jako fanoušci? Má 30 Rock šanci na české televizi uspět? Je možné ho rozumně nadabovat? Jaké dabéry byste si pro jednotlivé postavy představovali? Pod jakým názvem byste seriál vysílali?

  komentáře (7) - trvalý odkaz

  30 Rock opět vyhlášen nejlepším seriálem

  23.9.2008, 17:28

  Přes prázdniny jsem tenhle web trochu zanedbával, tak se to teď pokusím jednou souhrnnou novinkou napravit.

  Seriál na letošních cenách Emmy uspěl. Proměnil sedm ze sedmnácti nominací, což je vynikající výsledek. 30 Rock byl opět vyhlášen nejlepším komediálním seriálem. Sošky si také odnesli Alec Baldwin (herec v komediálním seriálu), Tina Fey (herečka v komediálním seriálu a také scénář k epizodě Cooter) nebo třeba Tim Conway (za roli Buckyho Brighta).

  Nová sezóna začne 30. října epizodou pojmenovanou Do-Over. Dále je znám název čtvrté epizody - Reunion. Můžete se těšit na všechny staré známé tváře, ale také nás čeká účast spousty hvězd v menších rolích. Potvrzení jsou zatím Jennifer Aniston (Rachel z Přátel) a Blake Lively s Leighton Meester (Serena a Blair ze seriálu Gossip Girl). Šušká se také se o Oprah Winfrey. Vrátí se i Will Arnett v roli ďábelského Devona Bankse a určitě i spousta dalších, o kterých se zatím neví.

  Také se nemůžete dočkat?

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  30 Rock má 17 nominací na Emmy!

  18.7.2008, 20:05

  Byl oznámen seznam nominací na letošní televizní ceny Emmy. 30 Rock je seriál s druhým největším počtem nominací (17). Překonala jej akorát biografická minisérie John Adams s 23 želízky v ohni. V kategorii o nejlepší hostující hvězdu 30 Rock dokonce shrábl sedm z jedenácti nominací! Jelikož je nominací tolik a některé jsou v pro nás méně důležitých technických kategoriích, vypíšu jen ty hlavní:

  Šance pro 30 Rock jsou tedy vysoké. Loni měl 7 nominací a nakonec si producenti odnesli cenu za nejlepší komediální seriál a Elaine Stritch za svojí roli maminky Donaghyové.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Víme, kdy začne třetí řada

  24.5.2008, 15:14

  NBC vydalo oficiální plán nadcházející seriálové sezóny a my tak víme, kdy bude mít premiéru první díl třetí sezóny 30 Rock. Bude to však relativně pozdě - 30. října 2008. Jiné seriály začínají už třeba v půlce září. N což, hlavně, že se dočkáme.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  Titulky na poslední díl 2. řady

  14.5.2008, 17:31

  Konečně jsem dokončil překlad poslední (a vynikající) epizody druhé sezóny 30 Rock. Díl se jmenuje 2x15 - Cooter a objeví se v něm opět Edie Falco a epizodní roličku si zahrál Matthew Broderick.

  Titulky stahujte zde.

  Na další epizody si budete muset počkat až do podzimu, kdy bude mít premiéru třetí řada. Během pauzy se vás budu snažit informovat o všem, co se kolem vašeho oblíbeného seriálu 30 Rock šustne.

  komentáře (2) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »