Přeskočit na obsah

 • Novinky
 • Titulky
 • O seriálu
 • Zábava
 • Ke stažení
 • Odkazy
 • Kniha návštěv

 • 

  Titulky na 3x14 - The Funcooker

  18.3.2009, 21:35

  Máme tu pro vás další titulky. Tentokrát na epizodu 3x14 - The Funcooker, překlad opět Badgeriii. Je také znám název epizody 3x16. Bude se jmenovat Apollo, Apollo.

  Nové titulky stahujte zde.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Nové titulky a český název seriálu

  15.3.2009, 17:57

  Jak jistě víte, od 1. dubna začíná provoz nové televizní stanice COOL TV. Velice slibný kanál nabídne hned zpočátku například dlouho očekávanou Futuramu, populární sitcom The Big Bang Theory nebo třeba skvělý seriál Heuréka - město divů. Tato stanice také zakoupila práva na vysílání 30 Rock a již velice brzy započnou práce na dabingu. Prozatím je znám alespoň název, pod kterým se bude náš oblíbený seriál vysílat - Studio 30 Rock. Já osobně jsem spokojen (aby ne, když to byl můj návrh :) Co vy? Vyjádřit se můžete v komentářích. V brzké době očekávejte bližší informace o dabingu či datu vysílání, zatím se toho moc neví.

  Dále tu máme titulky k epizodě 3x13 - Goodbye, My Friend. Další by mohly podle Badgeriii být v úterý. Sledujte stav překladu.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (2) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x12 - Larry King

  5.3.2009, 1:02

  Máme tu pro vás titulky na nejnovější epizodu, jejíž název byl na poslední chvíli změněn z Jalisa na Larry King. Za překlad opět můžete vděčit Badgeriii. Stahujte zde.

  Další epizoda (Goodbye, My Friend) se vysílá už zítra.

  Co se týče nových informací, tak se objevily fotky z natáčení neznámé epizody, ve které se vrátí jedna z postav druhé série. Dále se také ví název patnácté epizody - The Bubble.

  Mimochodem, můj další web Seinfeld.cz už opět funguje. Měnil se hosting, tak nastal menší výpadek.

  komentáře (1) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x11 - St. Valentine's Day

  18.2.2009, 0:42

  Chudák Badgeriii stoná, ale díky tomu mohla titulky na 3x11 - St. Valentine's Day přeložit dříve, než měla původně v plánu. Já se opět postaral jen o doplnění mezer a korekci.

  Tento týden se 30 Rock nevysílá, ale nebojte, pauza je to jen krátká. Vysílácí plán na příští týdny je následující:

  3x12 - Jalisa (26. února)
  3x13 - Goodbye, My Friend (5. března)
  3x14 - The Funcooker (12. března)

  Nové titulky stahujte zde.

  komentáře (3) - trvalý odkaz

  Titulky na 3x10 - Generalissimo

  10.2.2009, 18:15

  Pilná Badgeriii pro vás přeložila další vynikající epizodu. 3x10 - Generalissimo je podle mě jeden z nejlepších dílů třetí řady. Co myslíte vy?

  Zároveň by mě zajímalo, pod jakým názvem byste chtěli, aby se 30 Rock u nás vysílal. Mě nic rozumného zatím nenapadlo, tak třeba s něčím dokážete přijít vy.

  Titulky stahujte zde.

  komentáře (18) - trvalý odkaz

  Meryl Streep v 30 Rock

  31.1.2009, 15:19

  Meryl Streep, známá herečka a držitelka ceny Akademie, by se měla objevit jako guest star v některé z nádcházejících epizod. Tuto možnost jí údajně nabídl Alec Baldwin na předávání cen Screen Actors Guild. Kromě Meryl Streep by se měla objevit také Patti Lupone, uznávaná divadelní herečka.

  Dále bylo oznámeno, kolik bude mít aktuální řada epizod. Bude jich 22 a ta poslední se bude vysílat 7. května.

  komentáře (0) - trvalý odkaz

  « Novější novinky

  Starší novinky »